Gościniec

Wielokrotna Rekordzistka, Mistrzyni Polski i Świata w łyżwiarstwie szybkim zaprasza do Gościńca i Herbaciarni „Pod Złotą Łyżwą” w Białce Tatrzańskiej.

 

Oferujemy pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienką o wysokim standardzie.

 

Oferujemy domowe wyżywienie.

 

Zapraszamy do herbaciarni, w której można skosztować niepowtarzalnych herbat. Serwujemy również ciasta, desery, naleśniki, lody oraz nalewki domowe.

 

Dodatkowo istnieje możliwość organizowania ognisk z pieczeniem barana, prosiaka a także zorganizowanie kuligów, przejażdżek dorożkami, nauki jazdy konnej, wynajmu przewodników i transportu(autobus i bus).

 

Na naszym terenie znajdują się doskonałe trasy rowerowe górskie i szosowe, piesze szlaki turystyczne. Białka Tatrzańska stanowi doskonałą bazę wypadową w Tatry, Gorce, Pieniny i na Słowację.

 

Szczególnie polecamy zamki w Niedzicy i Czorsztynie, zabytek klasy zerowej – drewniany kościół w Dębie z XV wieku, spływ przełomem Dunajca.

zdj1zdj2zdj3zdj4
 

noclegi w górach, noclegi Białka Tatrzańska, noclegi w Białe Tatrzańskiej, noclegi na Podhalu, noclegi Podhale, wypoczynek na łonie natury, herbaciarnia, gościniec z widokiem na góry, apartamenty Białka Tatrzańska, pokoje z widokiem na góry